PONUKA

Predaj a montáž
Okrem originálnej kvality autoskla Vám garantujeme aj kvalitu práce. Naši montážnici boli odborne vyškolení a pracujú podľa štandardov koncernu Pilkington a Saint-Gobain. To zaručuje, že Vaše vozidlo po výmene autoskla u nás bude zasklené rovnako, ako keď opúšťalo výrobný pás.

Oprava autoskla Ak to povaha poškodenia autoskla dovoľuje, čelné sklo Vám namiesto výmeny opravíme oficiálne certifikovanou metódou. Na opravu vystavíme osvedčenie s doživotnou zárukou.

Autofólie Ponúkame nové inovatívne autofólie od spoločnosti 3M, ktorá vytvára nové technológie pri výrobe ochranných fólií na sklá. Fólie 3M nielen výrazne zlepšujú tepelný komfort vo vozidle, ale pomôžu tiež zvýšiť vašu bezpečnosť tým, že v prípade nehody udržia bočné a zadné sklá na fólii bez toho, aby ste boli vystavení lietajúcim črepinám skla.

Obhliadky pre poisťovne Naša spoločnosť EUROP-AUTOSKLO je zmluvným partnerom poisťovní, ktoré na Slovensku poisťujú motorové vozidlá. Pre ich zákazníkov robíme obhliadky poškodených autoskiel a ďalšie služby. To znamená, že pri výmene alebo oprave autoskla všetko vybavíte kompletne U NÁS. Samozrejmosťou sú aj ďalšie bonusy pre Vás.