CERTIFIKÁTY

Kvalita čelného skla je veľmi dôležitá!!! Chráni Váš život!!!

Neriskujte svoj život a život Vašej rodiny tým, že si dáte namontovať lacné a nekvalitné autosklo...

Čelné sklo je súčasťou karosérie a s jeho pevnostnými vlastnosťami automobiloví konštruktéri vopred počítali pri konštruovaní karosérie. Pokiaľ sa pri výmene do karosérie vlepí menej pevné resp. nekvalitné sklo, pri eventuálnej havárii sa karoséria skôr zdeformuje, lebo nie je dostatočne pevná a nechráni posádku tak, ako bolo pri výrobe automobilu počítané. V určitých prípadoch ani airbag nesplní svoju funciu. Zdanlivé „iba“ čelné sklo je pre Vašu bezpečnosť veľmi dôležité!!!

Naše certifikáty

PILKINGTON AUTOMOTIVE

Výrobné procesy a výrobky koncernu Pilkington spĺňajú najprísnejšie kvalitatívne normy, ktoré sú dané poprednými medzinárodnými výrobcami vozidiel.

Všetky sklárske výrobky s logom Pilkington sú v zásade certifikované ako...

„Originálne diely“ a „Originálne náhradné diely“

Podpísaný Pat Zito
výkonný riaditeľ a prezident PILKINGTON Automotive

SAINT-GOBAIN / AUTOVER

Tento certifikát potvrdzuje, že všetky zasklenia vozidiel vyrobené firmou Saint-Gobain Sekurit pre trh s náhradnými dielmi, na ktorých sa nachádza logo Sekurit, boli vyrobené podľa rovnakých špecifikácií a rovnakých výrobných štandardov ako pri výrobe vozidiel.

Kvalita tohto zasklenia zodpovedá výrobkom v prvovýrobe vozidiel. Z tohto dôvodu sa zasklenia určené pre trh s náhradnými dielmi označujú ako

„Originálne náhradné diely“

Podpísaný Stephan Garcia Mignaton
riaditeľ divízie AGR Saint-Gobain Sekurit

AGC/Splintex

Týmto potvrdzujeme, že v prípade, ak si vyberiete náhradné sklo označené AGC Automotive Replacement Glass alebo Splintex, môžete si byť istí, že dostávate kvalitný výrobok, vyrobený podľa najvyšších noriem, s podporou jedného z popredných svetových výrobcov originálnych automobilových skiel.

Tieto značkové náhradné diely sú vyrábané podľa kvalitatívnych noriem originálnych dielov montovaných do nových vozidiel /hlavné tech. vlastnosti/ a sú preto vzhľadom na kvalitu označované

„Originálne náhradné diely“

Podpísaný Alain Crouzillas
viceprezident AGC Automotive Replacement Glass Worldwide